Главна | Регистрация | ВходSaturday, 16.12.2017, 08:29:25

Пръстени - Page 2 - ФорумДобре дошли Гост | RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum moderator: The_Viper 
Форум » Птици » Декоративни птици » Пръстени (Пръстени)
Пръстени
kalin_dredDate: Friday, 13.07.2012, 03:08:46 | Message # 16
Генерал-лейтенант
Group: Член
Awards: 0
Status: Offline
Здр! Поставянето на пръстени постепенно става задължително. За Европа съществува единна стандартизация на пръстените с логото на Европейската федерация.България е член на тази федерация, чрез Националното сдружение на гълъбовъдите и природолюбителите. По етапно чрез регионалните сдружения и клубове всички членове се сдобиват със стандартни пръстени. През последните години на по - големите изложби изложителите се задължават да показват птици с тези пръстени. За момента в България са произвеждат пръстени с отлично качество, но не отговарят на упоменатия стандарт. За сега по регионалните изложби се допускат птици с Български пръстени но без лични данни, само година, номер,серия и държава. По номера и серията всеки може да си води регистър и оттам за регионалното сдружение и тека нататък, но тези неща ще стават по етапно .

rymendimaDate: Monday, 06.08.2012, 19:52:05 | Message # 17
Частен
Group: Потребители
Благодаря за изчерпчтелния отговор.Как мога да си взема пръстени слет като не съм от София?

Добавено (06.08.2012, 18:52:05)
---------------------------------------------
Събота имам път към софия но как да стигна от автогарата до пазара на подуене за да си взема пръстени и дали ще има?къде да ги търся?моля ви които може да ми отговори веднага.
ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ

priatel_bosDate: Monday, 06.08.2012, 21:27:18 | Message # 18
Сержант
Group: Потребители
Човека с пръстените е там всяка събота от централна гара има превоз до пазара но не си спомням кой номер беше.

Форум » Птици » Декоративни птици » Пръстени (Пръстени)
Page 2 of 2«12
Search:

Copyright www.pticevad.ucoz.club © 2017   Уеб дизайн: multiplace
Hosted by uCoz